Hakkımızda

Hayat kurtarmak yaptığımız her şeyi etkiler.

Ganitools’da, müşterilerimizin taleplerine uygun elektriksel risklere karşı güvenlik sağlayan kişisel koruyucu ekipman (KKD) sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yenilikçi, yüksek kalitede giyim eşyaları ve aksesuarlarımız, elektrik çarpması ve ark flaşının yarattığı yıkıcı etkilere karşı gereken korunmayı sağlar.


Kişisel Koruyucu Ekipman

Elektrik çarpması ve ARC Flash potansiyeli olan alanlarda çalışan herkesin üst seviyede korunmasını gerektiğinin farkındayız. Bununla beraber kullanıcıların hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak şekilde konfora da sahip olması gerekir. Bu ürünlerin tedariği konusunda Şirketimiz Ganioğuları LTD. ŞTİ. olarak Dünya’nın önde gelen Elektrik ve Enerji firmalarının tercihi olan SKANWEAR firması ile Distribütörlük anlaşması imzaladık. Bu anlaşma GANİTOOLS markasının yaratılmasına yol açtı ve size ARC Flaşı veya yangın riski olan ortamlar için üretilmiş dayanıklı, profesyonel ve korumalı giysiler getirdi.

Tüm çalışanlarınızın her zaman yeterince korunmasını sağlamanın zorluklarını kabul ediyoruz. Ve bu web sitesi üzerinden öncelikle ARK Flash, Yangın Riski Olan Ortamlar için üretilmiş ürünlerin ve Yüksekte Çalışma ekipmanlarının satış ve pazarlanmasını amaçlıyoruz.
Neden SKANWEAR-STRATA?
Strata SKANWEAR firmasının ARC Flash ve Yangın Risklerinin olduğu ortamlarda çalışma yapılmasını sağlayan iş kıyafetlerinin markasıdır.

Strata ürünleri tüm dünyada kabul gören güvenlik standartlarına sahip, kullanıcıya konforlu ve görsel açıdan şık İş Kıyafetleri üretir. Toplam Kalite prensibi ile üretimi yapılan bu ürünler, üretimin her aşamasında yüksek güvenlik standartlarını sağlayacak şekilde üretilmiştir. Bu ürünler sayesinde Elektrik çarpması ve ARC Flash oluşabilecek ortamlarda yüksek konfor ve görsellikte çalışma imkanı sağlar.